Youtube Mp3 dönüştürücü nasıl yapılır?

Haberi Paylaş

Tarih: 28 Kasım 2017 13:56

Youtube Mp3 dönüştürücü nasıl yapılır?

Youtube'da videoyu Mp3'e nasıl dönüştüreceksiniz? Youtube Mp3 dönüştürücü programları ile birlikte Youtube üzerinden indirdiğiniz herhangi bir videoyu Mp3 formatına dönüştürebilirsiniz. İşte Youtube mp3 dönüştürme convert etme, Youtube'daki bir videoyu Mp3'e nasıl dönüştürmenin yolları...

Youtube'un hem Türkiye'de hem de dünya da oldukça popüler kullanım ağına sahip bir uygulama olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle Youtube üzerinden mp3 dönüştürücü programları ve Youtube mp3 dönüştürme işleminin nasıl yapıldığına dair bilgiler pek çok kişi tarafından da oldukça fazla merak edilmektedir.


Dünyadaki en popüler video uygulamalarından olan Youtube da istediğiniz bir videoyu indirilebilir bu videoları mp3 formatına kolaylıkla online ya da bir program aracılığıyla dönüştürebilirsiniz.


Mp3 dönüştürücü uygulamasına internet aracılığyla ulaşabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda internete erişim imkanınız olmayabilir. Bu gibi durumlarda, tel seferliğe mahsus uygulama indirerek farklı uzantılardaki videolarınızı Mp3 formatına dönüştürebilirsiniz.


Youtube Mp3 dönüştürme için neler yapılabilir? Hangi adımlar izlenmelidir? İşte bilmeniz gerekenler...


ONLİNE ŞEKİLDE YOUTUBE VİDEO MP3 DÖNÜŞTÜRME 


Eğer bulunduğunuz konumda internete erişim imkanınız bulunuyorsa ilk olarak video dönüştürme işlemini bu adımları takip ederek yapabilirsiniz.


İşte o adımlar:


Öncelikle indirmek istediğiniz Youtube linkini kopyalayın. İkinci adım olarak linki yukarıda gösterdiğimiz yere yapıştırın. Daha sonra "MP3'e Dönüştür" butonuna basıp birkaç saniye bekleyin ve ardından "İndir" butonuna basın... İşte bu kadar basit!


TUBİDY RAHATLIKLA İNDİRME İŞLEMİNE OLANAK SAĞLIYOR


Tubidy, Youtube içerisinde bulunan tüm müzikleri bünyesinde barındırma olanağına sahip bir uygulamadır. Tubidy, kullanıcısının istediği her müziği rahatlıkla indirmeye olanak sağlar. Tubidy'nin kullanıcıya bu kadar olanak sunması onu dünyada popüler hale getirmiş durumda.


Tubidy'de var olan alt yapı sistemi sayesinde servise en yeni müzikler ve popüler şarkılar hemen yüklenebilmektedir. Tubidy'de tüm sanatçılara ait hem eski hem de yeni tüm albümlere ulaşabilme olanağı sunmaktadır. Tubidy uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde istediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz. 


PROGRAM İNDİREREK VİDEO DÖNÜŞTÜRME NASIL YAPILIR?


APK uygulaması ile birlikte Youtube Mp3 dönüştürücü uygulamarından birisini indirin. Ardından Youtube'de indirmek istediğiniz videonun linkini copy-paste yaparak indirin. Bu kadar basit!

Kaynak:TİMETÜRK
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

DİĞER