Ali Dürüst: \'İstifa yok, görevimizin başındayız\'

Haberi Paylaş

Tarih: 11 Ekim 2017 10:59

Ali Dürüst: 'İstifa yok, görevimizin başındayız'

2018 Dünya Kupası'na katılınamamasının ardından istifa iddialarının olduğu TFF'den ilk açıklama geldi. Başkanvekili Ali Dürüst, görevlerinin başında olduğunu belirtti.

A Milli Takım'ın Eskişehir'de oynanan İzlanda maçında sahadan 3-0 yenik ayrılarak FIFA 2018 Dünya Kupası'na gidememesinin ardından TFF'den ilk açıklama geldi. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Dürüst, görevlerinin başında olduğunu vurgularken başkan Yıldırım Demirören'in de istifa edeceğine yönelik bir duyum almadığını söyledi.


DHA'da yer alan habere göre Ali Dürüst, önemli görevleri olduğunu ve mücadeleye devam edeceklerini ifade etti. Ali Dürüst, "Biz görevimizin başındayız. Milli Takım tabii ki hepimizi üzdü ancak bizim tek görevimiz A Milli Futbol Takımı değil. Önemli projelerimiz ve önemli görevlerimiz var. Mücadeleye devam edeceğiz. Tenkitler de olacak tabii doğal olarak ve bunlardan ders alacağız. Yüzlerce, binlerce maç oynanıyor, dediğim gibi sadece maçlar değil, 'Türkiye Futbol Oynuyor' gibi bir projemiz var ki bu sadece bir tanesi. O projeler ve görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.


Öte yandan Ali Dürüst, başkan Yıldırım Demirören'in istifa etmeyi düşündüğüne dair hiçbir duyum almadığını ve sürekli yanında olan kişilerden biri olarak böyle bir şey hissetmediğini de sözlerine ekledi.

Kaynak:mynet
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SPOR